New Well Professional Make Up Bayilik Vermeye Başladı

Sektörde 35 yılı aşkın tecrübesiyle Makyaj Kozmetik, New Well markasıyla renkli kozmetik ve saç bakım ürünleri alanında kendini ispatlayarak başarısını her geçen gün artırmaya devam eden,Geniş ürün yelpazesiyle yüksek kalite ve çeşitliliği bir araya getirerek tüketicilerine sunan, Hızla gelişen teknolojiye ayak uydurmak için, üretim tesislerinde ihtiyaçları karşılayabilecek kapasitede makinalar ve Araştırma-Geliştirmeye yapılan yatırımlar ile kalitesinde yakaladığı devamlılığı sağlayan Türkiye’de üretim gerçekleştiren bir markadır.
Sektörde yakaladığı bu başarıyla da yetinmeyen Makyaj Kozmetik, “Kadın ve Kadına Dair” sloganıyla hareket ederek kadınların temel ihtiyaçlarını karşılamak için ihtiyaç duyulan ürünleri Epilady markası ile sunmaktadır. Yerel pazarda elde edilen yüksek müşteri memnuniyeti, öncelikle bunun istikrarını sağladıktan sonra uluslararası pazarlara açılmaya da yöneltmiştir. Makyaj Kozmetik yerel pazarda bilinen markalarıyla şu anda birçok ülkeye de ürünlerini ihraç etmektedir.
Şirketin “kalite” anlayışı sadece üretilen ürünlerle sınırlı kalmayıp, bünyesinde istihdam eden her personelin gerekli eğitimlerden geçerek bilinçlenmesini sağlamaktır.
Üretimin sorumluluklarının bilincinde olan Makyaj Kozmetik, gerekli tüm denetimlerden geçerek uygunluğunu kanıtlamış ve bu alandaki belgelerini almaya hak kazanmıştır.
Bu deneyimlerini Yatırımcılar ile buluşturmak için Franchise sistemi oluşturan New Well; Lalelideki mağazasının ardından Kartal Mağazası ile güçlü bayi ağıyla müşterileriyle buluşuyor.

Paylaş